Seriale Me Titra Shqip: Kurulus Osman Me Titra Shqip - Seriale Me Titra Shqip

Returning Series 2019 7,8 / 6
Kategoria:
Viti: Nov 20, 2019
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 9
Shikime: 50260
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta e Osman Beut, birit të Ertugrul Gazi dhe themeluesit të Perandorisë Osmane.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA