Seriale Me Titra Shqip: Captain Tsubasa

Ended 2018 7 / 30
Viti: Apr 3, 2018
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 74
Shikime: 6366
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Episodet e rikrijuara të animes së famshme “Captain Tsubasa”. Episodet janë rikrijuar (Remastered) dhe detaje janë shtuar dhe janë ndryshuar. Kjo është ëndërra e Kapitenit Tsubasa i cili që i vogël e ka dashur futbollin. Ai shpërngulet në një qytet tjetër, aty ku ai fillon të jetoj ëndrrën e tij. Ai do të takoj shumë miq të rinj dhe do të ketë mjaft sfida. Ndiqni episodet plot emocionë të Kapiten Tsubasa!
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA