Seriale Me Titra Shqip: Kaguya-sama: Love is War

Ended 2019 9 / 192
Viti: Jan 12, 2019
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 35
Shikime: 1944
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nga një familje e mirë? Po! Një personalitet i mirë? Po! Akademia Shuchiin është ajo ku të gjithë këta studentë elitë me të ardhme të ndritshme mblidhen. Si dy drejtuesit e këshillit studentor, Kaguya Shinomiya dhe Miyuki Shirogane supozohet se janë të dashuruar … Por pas gati gjysmë viti, asgjë nuk ka ndodhur?! Ata të dy kanë shumë krenari dhe nuk mund të jenë të sinqertë. Gjërat kanë marrë probleme, dhe tani ata janë kapur në një luftë të “Si të bëjmë tjetrin të rrëfejë dashurinë i pari”. Kjo është një komedi krejt e re romantike, pas një shpërthimi të një lufte dinake mes dy studentëve elitë në dashuri.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA