Seriale Me Titra Shqip: Raised by Wolves

Returning Series 2020 7.7 / 447
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 3, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 178
Shikime: 4979
Pershkrimi
Pasi Toka është shkatërruar nga një luftë e madhe fetare, një arkitekt android ateist dërgon dy nga krijimet e tij, Nëna dhe Babai, për të filluar një koloni paqësore, pa zot në planetin Kepler-22b. Detyra e tyre tradhtare rrezikohet nga ardhja e Mithraic, një urdhër fetar thellësisht i devotshëm i njerëzve të mbijetuar.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA