Seriale Me Titra Shqip: Suburra: Blood on Rome

Ended 2017 7.4 / 48
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Oct 6, 2017
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 136
Shikime: 2754
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në vitin 2008, një betejë për tokën në një qytet bregdetar afër Romës spiralizohet në një betejë vdekjeprurëse midis krimit të organizuar, politikanëve të korruptuar dhe Vatikanit.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA