Seriale Me Titra Shqip: The Take

Ended 2009 7.7 / 39
Kategoria: Dramatik
Viti: Jun 17, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10
Shikime: 4115
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Freddie Jackson lirohet nga burgu në 1984 pasi kishte vuajtur një dënim katër vjet për grabitje me armë. Gruaja e tij Jackie, e cila e ka pritur atë në pjesën e jashtme në besimin e gabuar se ai dëshiron të shkojë drejt, së shpejti e gjen veten të zhgënjyer: Freddie në fakt po kërkon të rikthehet në lojë dhe ka vendosur synimet e tij për t'u bërë qen i lartë në botën e nëndheshme të East End.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA