Seriale Me Titra Shqip: Warrior

Returning Series 2019 7.8 / 165
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Apr 5, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 47
Shikime: 5066
Pershkrimi
Një dramë kriminale, e mbushur me aksion, e vendosur gjatë Luftërave brutale Tong në Chinatown të San Franciskos në gjysmën e dytë të shekullit të 19-të. Seriali ndjek Ah Sahm, një mrekulli e arteve marciale që emigron nga Kina në San Francisko nën rrethana misterioze, dhe bëhet një burrë shtizë për një nga kunjat më të fuqishme të Chinatown.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA