Seriale Me Titra Shqip: The God of High School

Ended 2020 8.6 / 271
Kategoria: Animacion Komedi
Viti: Jul 6, 2020
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 108
Shikime: 2635
Pershkrimi
Kur një ishull gjysmë zhduket nga faqja e dheut, një organizatë misterioze u dërgon ftesa për një turne çdo luftëtari të aftë në botë. "Nëse fiton, mund të kesh ASGJ you që të duash", pohojnë ata. Ata po rekrutojnë vetëm më të mirët për të luftuar më të mirët dhe për të kërkuar titullin Zoti i Shkollës së Mesme. Jin Mori, një specialist i Taekwondo dhe një nxënës i shkollës së mesme, shpejt mëson se ka diçka shumë më të madhe nën fazën e turneut.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA