Seriale Me Titra Shqip: Golden Boy

Ended 1995 8.2 / 184
Kategoria: Animacion Komedi
Viti: Oct 27, 1995
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 13
Shikime: 2195
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kintaro Oe është një djalë 25-vjeçar që u largua nga Universiteti i Tokios dhe tani jeton një jetë të thjeshtë, duke udhëtuar me biçikletë për të mësuar gjithçka që mundet për botën.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA