Seriale Me Titra Shqip: Cobra Kai

Returning Series 2018 8.1 / 1344
Kategoria: Dramatik
Viti: May 2, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 648
Shikime: 6482
Pershkrimi
Kjo seri e vazhdimit e Karate Kid rritet 30 vjet pas ngjarjeve të Turneut të Karatesë All Valley 1984 dhe gjen Johnny Lawrence në kërkim të shpengimit duke rihapur dojo famëkeq të karatesë Cobra Kai. Kjo ringjall rivalitetin e tij të vjetër me Daniel LaRusso të suksesshëm, i cili ka punuar për të ruajtur ekuilibrin në jetën e tij pa mentorin Z. Miyagi.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA