Seriale Me Titra Shqip: Titans

Returning Series 2018 7,8 / 452
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 12, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 30
Shikime: 4227
Pershkrimi
Një ekip superheroes të rinj të udhëhequr nga Nightwing (dikur Robin i parë i Batmanit) formojnë për të luftuar të keqen dhe rreziqet e tjera.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA