Seriale Me Titra Shqip: I Am Not Okay with This

Canceled 2020 8.3 / 1048
Kategoria: Dramatik
Viti: Feb 26, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 49
Shikime: 3049
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një adoleshente lundron në ndërlikimet e shkollës së mesme, familjes dhe seksualitetit të saj ndërsa merret me superfuqi të reja. Bazuar në romanin grafik të Charles Forsman.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA