Seriale Me Titra Shqip: WandaVision

Returning Series 2021 8.5 / 1255
Kategoria: Mister Komedi
Viti: Jan 15, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1,005
Shikime: 6773
Pershkrimi
Wanda Maximoff dhe Vision - dy qenie super të fuqishme që jetojnë jetë të idealizuara periferike - fillojnë të dyshojnë se gjithçka nuk është ashtu siç duket.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA