Seriale Me Titra Shqip: Medcezir

Ended 2013 6.6 / 11
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Sep 13, 2013
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 9
Shikime: 28387
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Yaman, i cili jeton në periferi të Tozludere (Stamboll), arrestohet dhe futet në burg me vëllain e tij sepse i vëllai vendosi të vidhte një makinë në një stacion benzine. Deri atë ditë ai u përpoq të ndryshonte fatin e tij duke punuar shumë për të fituar një jetë të mirë. Atë mbrëmje ai u njoh pa dëshirë me krimin dhe dosja e tij e pastër u njollos. Ai takon një avokat të pasur, Selim Serez.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA