Seriale Me Titra Shqip: Euphoria

Returning Series 2019 8.5 / 3630
Kategoria: Dramatik
Viti: Jun 16, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 230
Shikime: 5556
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një grup studentësh të shkollës së mesme lundrojnë në dashuri dhe miqësi në një botë droge, seksi, traume dhe mediash sociale.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA