Seriale Me Titra Shqip: Fate: The Winx Saga

Returning Series 2021 8.5 / 335
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 22, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 863
Shikime: 4975
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Udhëtimi për moshën e pesë zanave që ndjekin Alfea, një shkollë magjike me konvikt në Botën tjetër, ku ata duhet të mësojnë të zotërojnë fuqitë e tyre ndërsa lundrojnë në dashuri, rivalitete dhe monstra që kërcënojnë vetë ekzistencën e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA