Seriale Me Titra Shqip: Cursed

Returning Series 2020 7.5 / 613
Kategoria:
Viti: Jul 16, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 78
Shikime: 6197
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në këtë marrje të re të legjendës Arthurian, adoleshenti Nimue bashkon forcat me Arthurin mercenar në një kërkim për të gjetur Merlin dhe për të dhënë një shpatë antike.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA