Seriale Me Titra Shqip: Dracula

Ended 2020 7,3 / 96
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 1, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16
Shikime: 2393
Pershkrimi
Transilvani, 1897. Konti Drakula që pi shumë gjak po vizaton planet e tij kundër Londrës Victorian. Dhe paralajmeron: të vdekurit udhëtojnë shpejt.
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA