Seriale Me Titra Shqip: Super Dragon Ball Heroes

Returning Series 2018 7.6 / 1487
Kategoria: Animacion
Viti: Jul 1, 2018
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 160
Shikime: 8060
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Trungjet kthehen nga e ardhmja për të stërvitur me Goku dhe Vegeta. Sidoqoftë, ajo zhduket pa paralajmërim. Pastaj Fu misterioz shpërthen, duke u thënë atyre se Trunks është burgosur në Planet e Burgut, një kompleks misterioz në një vend të panjohur në univers. Grupi kërkon topat e dragoit për të liruar Trungjet, por një betejë e pafund i pret! A do të shpëtojnë Goku dhe të tjerët Trungjet dhe do t'i shpëtojnë Planetit të Burgut?
Njoftime falas, njoftime pune


SERIALET E SYGJERUARA